X9110TV14Z-2.7
MFR.Part #
X9110TV14Z-2.7
JLCPCB Part #
C1539887
Package
TSSOP-14
Description
0℃~+70℃ 1 1024 2.7V~5.5V 5uA Linear SPI ±20% ±300ppm/℃ TSSOP-14 Digital Potentiometers ROHS