X9110TV14IZ-2.7
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
X9110TV14IZ-2.7
JLCPCB Part #
C1539730
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+85℃ 1 100kΩ 1024 2.7V~5.5V 5uA Linear SPI ±20% ±300ppm/℃ TSSOP-14 Digital Potentiometers ROHS