X5323S8Z-4.5A
MFR.Part #
X5323S8Z-4.5A
JLCPCB Part #
C1355036
Description
0℃~+70℃@(Ta) 1 200ms 4.5V~5.5V 4.63V Active Low Open Drain Power Supervisor Yes Yes SOIC-8 Supervisor and Reset ICs ROHS