X5323S8IZ-2.7A
MFR.Part #
X5323S8IZ-2.7A
JLCPCB Part #
C695453
Description
0℃~+70℃@(Ta) 1 2.63V 2.7V~5.5V 200ms 50uA Active Low Open Drain Voltage Monitor Yes Yes SOIC-8 Supervisor and Reset ICs ROHS