X5163S8Z-2.7
MFR.Part #
X5163S8Z-2.7
JLCPCB Part #
C1354440
Description
0℃~+70℃ 1 2.63V 2.7V~5.5V 200ms Active Low Open Drain Simple Reset/Power-On Reset Yes SOIC-8 Supervisor and Reset ICs ROHS