X5163S8IZ-4.5A
MFR.Part #
X5163S8IZ-4.5A
JLCPCB Part #
C1355075
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 200ms 4.5V~5.5V 4.63V Active Low Open Drain Voltage Monitor Yes Yes SOIC-8 Supervisor and Reset ICs ROHS