X5163S8IZ-2.7A
MFR.Part #
X5163S8IZ-2.7A
JLCPCB Part #
C1355048
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 2.7V~5.5V 2.92V 200ms Active Low Open Drain Voltage Monitor Yes Yes SOIC-8 Supervisor and Reset ICs ROHS