X5083V8I-4.5A
MFR.Part #
X5083V8I-4.5A
JLCPCB Part #
C6609462
Package
TSSOP-8
Description
0℃~+70℃@(Ta) 1 200ms 4.5V~5.5V 4.63V Active Low No Open Drain Voltage Monitor Yes TSSOP-8 Supervisor and Reset ICs