X5045S8Z-4.5A
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
X5045S8Z-4.5A
JLCPCB Part #
C1355127
Package
SOIC-8
Description
0℃~+70℃@(Ta) 1 200ms 4.5V~5.5V 4.62V Active Low Open Drain Voltage Monitor Yes Yes SOIC-8 Supervisor and Reset ICs ROHS