X5043S8Z-2.7A
MFR.Part #
X5043S8Z-2.7A
JLCPCB Part #
C1355045
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 2.7V~5.5V 2.92V 200ms Active Low Open-drain Voltage monitor Watchdog timer SOIC-8 Supervisor and Reset ICs ROHS