X5043S8IZ-2.7AT1
MFR.Part #
X5043S8IZ-2.7AT1
JLCPCB Part #
C11977
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 2.7V~5.5V 2.92V 200ms Active Low Open Drain Voltage Monitor Yes Yes SOIC-8 Supervisor and Reset ICs ROHS