X4043S8Z-2.7
MFR.Part #
X4043S8Z-2.7
JLCPCB Part #
C6358333
Package
SOIC-8
Description
0℃~+70℃@(TA) 1 100ms 2.62V 2.7V~5.5V 20uA Active Low Open-drain Simple Reset/Power-On Reset SOIC-8 Supervisor and Reset ICs ROHS