X4043M8Z-2.7A
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
X4043M8Z-2.7A
JLCPCB Part #
C1355203
Package
MSOP-8
Description
0℃~+70℃@(TA) 1 2.7V~5.5V 2.92V 200ms Active Low Open-drain Voltage monitor Watchdog timer、Manual reset input MSOP-8 Supervisor and Reset ICs ROHS