RJK1001DPN-E0#T2
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
RJK1001DPN-E0#T2
JLCPCB Part #
C3280657
Package
TO-220AB
Description
1 N-channel 100V 10pF 147nC@10V 200W 5.5mΩ@10V 80A TO-220AB MOSFETs ROHS