RD6.2P-T1-AZ
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
RD6.2P-T1-AZ
JLCPCB Part #
C6642573
Package
TO-243AA
Description
10Ω 1W 20uA@3V 6.2V TO-243AA Zener Diodes