RD30P-T1-AZ
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
RD30P-T1-AZ
JLCPCB Part #
C5846717
Package
TO-243AA
Description
10uA@23V 1W 30V 80Ω TO-243AA Zener Diodes