RD22P-T1-AZ
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
RD22P-T1-AZ
JLCPCB Part #
C7277202
Package
TO-243AA
Description
1 Independent 10uA@17V 1W 20.8V~23.3V 22V 55Ω TO-243AA Zener Diodes