RD20P-T1-AZ
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
RD20P-T1-AZ
JLCPCB Part #
C6171804
Package
TO-243AA
Description
10uA@15V 1W 20V 55Ω TO-243AA Zener Diodes