RD18P-T2-AZ
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
RD18P-T2-AZ
JLCPCB Part #
C6171778
Package
TO-243AA
Description
10uA@13V 18V 1W 45Ω TO-243AA Zener Diodes