RD18P-T1-AY
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
RD18P-T1-AY
JLCPCB Part #
C5846677
Package
TO-243AA
Description
10uA@13V 18V 1W 45Ω TO-243AA Zener Diodes