RD15P-T1-AZ
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
RD15P-T1-AZ
JLCPCB Part #
C7337287
Package
TO-243AA
Description
1 Independent 10uA@11V 13.8V~15.6V 15V 1W 30Ω TO-243AA Zener Diodes