RD10P-T1-AZ
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
RD10P-T1-AZ
JLCPCB Part #
C5721653
Package
TO-243AA
Description
10V 10uA@7V 1W 20Ω TO-243AA Zener Diodes