R4F2164VTE34V
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
R4F2164VTE34V
JLCPCB Part #
C1345706
Package
TQFP-144(16x16)
Description
-20℃~+75℃ 10bit 16 Bit 34MHz 3V~3.6V 40KB 512KB 95 External FLASH Others TQFP-144(16x16) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS