NP75P04YLG-E1-AY
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
NP75P04YLG-E1-AY
JLCPCB Part #
C3278120
Package
HSON-8
Description
-40℃~+175℃ 1 P-Channel 138W 140nC@10V 14mΩ@5V 2.5V 4.8nF 40V 450pF 600pF 75A P-Channel HSON-8 MOSFETs ROHS