NP75N04YLG-E1-AY
MFR.Part #
NP75N04YLG-E1-AY
JLCPCB Part #
C3288444
Package
HSON-8(5x5.4)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 116nC@10V 138W 2.5V 40V 450pF 6.45nF 600pF 75A 8.3mΩ@4.5V N-Channel HSON-8(5x5.4) MOSFETs ROHS