NP75N04VUK-E1-AY
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
NP75N04VUK-E1-AY
JLCPCB Part #
C3281267
Package
TO-252(MP-3ZP)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 180pF 2.45nF 330pF 40V 45nC@10V 4V 5.7mΩ@10V 75A 75W N-Channel TO-252(MP-3ZP) MOSFETs ROHS