NP60N04VUK-E1-AY
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
NP60N04VUK-E1-AY
JLCPCB Part #
C3281229
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 105W 260pF 3.68nF 3.85mΩ@10V 40V 4V 510pF 60A 63nC@10V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS