NP45N06VUK-E1-AY
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
NP45N06VUK-E1-AY
JLCPCB Part #
C3281625
Package
TO-263-3
Description
1 N-channel 130pF 2.54nF 240pF 45A 45nC@10V 4V 60V 75W 9.6mΩ@10V N-Channel TO-263-3 MOSFETs ROHS