NP32N055SDE-E1-AZ
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
NP32N055SDE-E1-AZ
JLCPCB Part #
C7321217
Package
TO-252
Description
1 N-channel 1.2W、66W 2.5V 24mΩ@10V 2nF 32A 41nC@10V 55V TO-252 MOSFETs