NP30N06QDK-E1-AY
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
NP30N06QDK-E1-AY
JLCPCB Part #
C17396714
Package
HSON-8(5x5.4)
Description
2.25nF 2.5V 21mΩ@4.5V 240pF 30A 38nC@10V 59W 60V 90pF N-Channel HSON-8(5x5.4) MOSFETs ROHS