NP22N055ILE-E1-AY
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
NP22N055ILE-E1-AY
Description
-55℃~+175℃ 1.1nF 170pF 2.5V 22A 23nC@10V 45W 51mΩ@4.5V 55V 95pF N-Channel - MOSFETs ROHS