NP180N04TUK-E1-AY
MFR.Part #
NP180N04TUK-E1-AY
JLCPCB Part #
C3291147
Description
-40℃~+175℃ 1 N-channel 1.05mΩ@10V 15.75nF 180A 297nC@10V 348W 40V 4V@250uA 980pF N-Channel TO-263-6 MOSFETs ROHS