NP110N055PUJ-E1B-AY
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
NP110N055PUJ-E1B-AY
JLCPCB Part #
C5833701
Package
TO-263-3
Description
-40℃~+175℃ 1 N-channel 1.8W、288W 110A 2.4mΩ@10V 230nC@10V 2V 55V 9.5nF@25V TO-263-3 MOSFETs