ISL89160FRTAZ
MFR.Part #
ISL89160FRTAZ
JLCPCB Part #
C3654841
Package
TDFN-8(3x3)
Description
-40℃~+125℃ 1.12V~1.32V 1.98V~2.18V 2 20ns 20ns 4.5V~16V 5mA 6A 6A Full-Bridge MOSFET Under Voltage Protection TDFN-8(3x3) Gate Drivers ROHS