ISL8500IRZ
MFR.Part #
ISL8500IRZ
JLCPCB Part #
C3187751
Package
DFN-12(4x3)
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 2A 4.5V~25V 500kHz 600mV~19V Adjustable Buck Buck Built-in No DFN-12(4x3) DC-DC Converters ROHS