ISL85005FRZ-TK
MFR.Part #
ISL85005FRZ-TK
JLCPCB Part #
C3187755
Package
DFN-12(4x3)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 4.5V~18V 500kHz 5A 800mV~15V Adjustable Buck Buck Built-in Yes DFN-12(4x3) DC-DC Converters ROHS