HZ36-3TA-E
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
HZ36-3TA-E
JLCPCB Part #
C3728485
Package
DO-35
Description
1 Independent 1uA@27V 36.4V~38V 36V 500mW DO-35 Zener Diodes ROHS