HD64F7145F50V
MFR.Part #
HD64F7145F50V
JLCPCB Part #
C389184
Package
LQFP-144(20x20)
Description
-20℃~+75℃ 10bit 256KB 32 Bit 3V~3.6V 50MHz 8KB 98 Built-in FLASH Others LQFP-144(20x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS