HD6417751RBP240D
MFR.Part #
HD6417751RBP240D
JLCPCB Part #
C3229400
Package
BGA-256
Description
-40℃~+85℃ 1.4V~1.6V 240MHz 32 Bit 39 48KB External Others ROMless BGA-256 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS