HD6417751RBP200
MFR.Part #
HD6417751RBP200
JLCPCB Part #
C3229408
Package
BGA-256
Description
-20℃~+75℃ 1.35V~1.6V 200MHz 32 Bit 39 48KB External Others ROMless BGA-256 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC)