HD6417750RBP240
MFR.Part #
HD6417750RBP240
JLCPCB Part #
C3229403
Package
BGA-256
Description
-20℃~+75℃ 1.4V~1.6V 240MHz 28 32 Bit 48KB External Others ROMless BGA-256 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC)