HD6417750F167V
MFR.Part #
HD6417750F167V
JLCPCB Part #
C3216812
Package
TQFP-208(28x28)
Description
-20℃~+75℃ 1.6V~2V 167MHz 24KB 28 32 Bit External Others ROMless TQFP-208(28x28) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS