HD6417750BP200M
MFR.Part #
HD6417750BP200M
JLCPCB Part #
C3229398
Package
BGA-256
Description
-20℃~+75℃ 1.35V~1.6V 200MHz 24KB 28 32 Bit External Others ROMless BGA-256 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS