HD6417708SF60V
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
HD6417708SF60V
JLCPCB Part #
C3216049
Package
LQFP-144(20x20)
Description
-20℃~+75℃ 32 Bit 3V~3.6V 60MHz 8 8KB External Others ROMless LQFP-144(20x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS