HD6413002FI16
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
HD6413002FI16
Description
10bit 16 Bit 16MHz 2.7V~5.5V 512Byte Built-in Others ROMless - Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS