DF38004H10V
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
DF38004H10V
JLCPCB Part #
C3233270
Package
QFP-64(14x14)
Description
-20℃~+75℃ 1.8V~5.5V 10MHz 1KB 32KB 39 8 Bit Built-in FLASH Others QFP-64(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS