DF3028X25V
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
DF3028X25V
JLCPCB Part #
C1342109
Package
TQFP-100(14x14)
Description
-20℃~+75℃ 16 Bit 16KB 25MHz 384KB 3V~3.6V 70 Built-in FLASH Others TQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS