DF2638UF20V
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
DF2638UF20V
JLCPCB Part #
C3215503
Package
TQFP-128(14x14)
Description
10bit 20MHz 256KB 4.5V~5.5V 72 8bit Others TQFP-128(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS