DF2628FA24V
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
DF2628FA24V
JLCPCB Part #
C3233178
Package
QFP-100(14x14)
Description
-20℃~+75℃ 10bit 128KB 16 Bit 24MHz 4.5V~5.5V 59 8KB Built-in FLASH Others QFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS