D6417709SF133BV
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
D6417709SF133BV
JLCPCB Part #
C1344868
Package
LQFP-208(28x28)
Description
-20℃~+75℃ 1.65V~2.05V 10bit 133MHz 16KB 32 Bit 8bit 96 Built-in Others ROMless LQFP-208(28x28) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS